Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Friday, April 25, 2014

Kate Middleton`ın Kraliyet Turu Şıklığı

  Prens William eşi Cambridge Düşesi Kate ve 9 aylık oğulları prens George 19 günlük kraliyet adına çıktıkları Yeni Zelanda ve Avustralya turu’nu nihayet sonlandırdılar.
  Prens William’ın hayatına girdiği andan itibaren İngiliz basının gözdesi haline gelen Kate Middleton, tarihe damgasını vuracak stil ikonlarından biri olarak gösteriliyor. Kıyafeti, hafif makyajı, sade saçları, çantası, ayakkabısı ile her zaman, zarif, sade, şık ve elbette kaliteli bir stile sahip olan düşes, güzelliği, içten gülüşü, neşesi ve asil duruşu ile adeta peri masallarından fırlamış gibi.
  Her giydiği kıyafeti ve davranışı ile yakından takip edilen Cambridge Düşesi Kate, Yeni Zelanda ve Avustralya turunda da adeta tüm dünya basınına defile yaptı desek yalan olmaz. Prens George'un sevimliliği bile Kate Middleton'ın şık ve zarif kıyafetlerini gölgede bırakmaya yetmedi.
  Yeni Zelanda’ya giderken İngiliz tasarımcı Catherine Walker imzalı kırmızı bir palto ve Yeni Zelanda’nın sembolü olan gümüş eğreltiotu şeklinde bir broş takarak başlayan Düşesin defilesi, son gün yolculuk için tercih ettiği Michael Kors bahar 2014 koleksiyonundan gri renk elbisesi ile son buldu.
  Düşesin defilesinde en büyük ilgiyi toplayan kıyafeti ise, Prens William’in, Kate Middleton'ı bir muza benzetmesi ile günlerce manşetlerden inmeyen, Düşesin Avustralya topraklarına ayak bastığında giydiği Roksanda Ilincic tasarımı, ülkenin bayrağına ve ünlü güneşine gönderme yaptığı sarı elbisesi oldu.
  Dilerseniz güzel düşesin bu uzun ziyaret kapsamında tercih ettiği kıyafet ve markaları birlikte yeniden hatırlayalım.
  Catherine Walker
  Tory Burch

  Alexander McQueen

  Jenny Packham

  Zara blazer - Skinny jeans

  Erdem

  Emilia Wickstead

  Luisa Spagnoli

  Rebecca Taylor

  Roksanda Ilincic

  Diane von Furstenberg

  Zimmermann

  Jonathan Saunders

  Zara

  Musto

  LK Bennett

  Catherine Walker

  Alexander McQueen

  Hobbs

   Alexander McQueen

  Roksanda Ilincic

  Lela Rose

  Michael Kors

  No comments:

  Post a Comment