Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Friday, May 2, 2014

“Meggings” Çılgınlığı Tüm Dünyada Çığ Gibi Büyüyor.

2014 ilkbahar yaz erkek trendlerini yazarken zaman değişiyor, moda değişiyor tabi erkeklerde değişiyor diye başlamıştım yazıya, ama itiraf etmeliyim ki bu kadar değişim bana bile fazla geldi!
Peki Nedir bu “Meggings”? sabırsızlanmayın hemen anlatacağım.
Özellikle son yıllarda beyazperde de hızlı artan S ü perman, Spiderman gibi süper kahraman filmlerinin öncülüğünü yaptığı, hatta daha da eskilere gidersek " Robin Hood: Men in Tights" filminden aklımızın bir kenarında kalmış erkek taytları, Avrupa sokakların da almış başını gitmiş durumda.
Geçtiğimiz sezon Givenchy, Bernhard Willhelm ve John Galliano erkek defilelerinde de dikkatimizi çeken taytlar, bu trendi takip eden Justin Bieber, Lenny Kravitz ve Russell Brand gibi ünlü erkeklerin de her geçen gün artması ile iyice çığırından çıkacak gibi görünüyor.
İşte, tüm dünyada çığ gibi büyüyen ayni zamanda seveni ve sevmeyeni ile bir çok tartışmaya neden olan erkek taytlarının moda dünyasındaki adı “Meggings”.
Sevgili beyler, sizden ne kendinize ne de biz bayanlara bunu yapmamanızı rica ederken, her şeye alıştığımız gibi bu trende de alışır miyiz diye düşünmekten kendimi alamıyorum ve trendi uygulayan beylerin resimleriyle birlikte tüm yorumu size bırakıyorum.No comments:

Post a Comment