Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Monday, May 5, 2014

Met Gala’nın Gece Kıyafetleri Manhattan’da Trafiği Durdurdu.    Her sene ünlülerin ne giyeceklerini heyecanla beklediğimiz Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü Galası ( Met Gala ) hazırlıkları artık son aşamaya geldi. Moda Dünyası nefesini tuttu ve New York saatiyle 6:00 - 8:30 PM, Türkiye saatiyle 01:00 - 03:30 saatleri arasında gerçekleşecek MET Gala’yı bekliyor.
    Dün fotoğraf çekimleri için, Amerika'nın bilinen ilk couture tasarımcısı Charles James'in eşsiz balo kıyafetleri ile Manhattan sokaklarına inen modeller Hanne Gaby Odiele, Grace Mahary, Tilda Lindstam, Alana Zimmer ve Xiao Wen Ju, şehir de büyük izdihama neden oldu. Modellerin muhteşem giysileri, güzellikleri ve sevimli tavırları ile tam bir görsel şölene dönüşen çekimleri, sosyal medya platformlarında paylaşmak telaşına giren Iphone paparazzileri ise kelimenin tek anlamı ile Manhattan trafiğini alt üst etti.
    Ağırlıklı olarak 40'ların sonu ve 50'lerin başındaki gece kıyafetlerinin yer alacağı yaklaşık ve toplam 100 parçanın gösterileceği, Bradley Cooper, Sarah Jessica Parker, Oscar de la Renta, Anna Wintour gibi ünlü isimlerin de eş başkanlığını yapacakları Aurin Lauder imzalı sergi, 8 Mayıs - 10 Ağustos 2014 tarihleri arasında MET Costume Institute'te gösterime açık olacak.
    Şimdi ise gözler, New York Metropolian Sanat Müzesi'nde bu akşam gerçekleştirilecek Met Gala' ya akın edecek Hollywood ünlülerinin kırmızı hali yürüyüşünde. Şıkları ve rüküşleri ile dünyaca ünlü isimlerin birbiri ile yarışacağı gecenin haberlerini ve kırmızı halı resimlerini yine http://vivahiba.com/ dan takip edebilirsiniz.

No comments:

Post a Comment