Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Tuesday, June 3, 2014

Rihanna, CFDA 2014 Ödül Töreninde Çıplaklığı ile Şok etti.

  Tasarımcılar, modeller ve ünlü isimler dün akşam Swarovski işbirliği ile gerçekleştirilen 2014 CFDA (Council of Fashion Designers of America) Ödülleri için New York`taki Lincoln Center`in Alice Tully salonuna akın etti. Adaylar, onur konukları ve sektördeki isimlerin arkadaşları Amerika`ya unutulmayacak bir moda gecesi yaşatırken, bizlerde kime bakacağımızı şaşırdık doğrusu. Ama yine de törene damgasını vuran tek bir isim vardı, o da 216,000 adet Swarovski taş ile süslenmiş parıl parıl parlayan Adam Selman imzalı transparan bir kıyafetle geceye katılan Rihanna’ a dan başkası değildi. Gecede moda ikonu da seçilen Rihanna, bakması bile cesaret isteyen, adeta yıldızı çıplak gösteren transparan kıyafetiyle herkesi şok etti.
   
   
  İşte CFDA 2014’ün kazananları

  Yılın Kadın Giyim Tasarımcısı
  Joseph Altuzarra – Altuzarra
  Yılın Erkek Giyim Tasarımcısı
  Maxwell Osborne ve Dao-Yi Chow (Public School)
  Yılın Aksesuar Tasarımcısı
  Mary-Kate ve Ashley Olsen ( The Row )
  Kadın Giyim Swarovski Ödülü
  Shane Gabier ve Christopher Peters (Creatures of the Wind)
  Erkek Giyim Swarovski Ödülü
  Tim Coppens
  Aksesuar Swarovski Ödülü
  Irene Neuwirth
  Geoffrey Beene Yaşamboyu Başarı Ödülü
  Tom Ford
  Eleanor Lambert Kurucular Ödülü
  Bethann Hardison
  Eugenia Sheppard Medya Özel Ödülü
  Paul Cavaco
  Uluslararası Ödül
  Raf Simons
  Moda Ikonu
  Rihanna

  Törende, ödül heyecanı yaşayan tasarımcılar kadar elbette herzaman oldugu gibi kırmızı halı heyecanı daha yaşandı!. Moda dünyasının ünlü simaları tasarımcıların son koleksiyonlarından seçtikleri kıyafetleriyle kırmızı halıda arz-ı endam ettiler.
  Törene katılan Alessandra Ambrosio, Nonoo marka kırmızı elbisesiyle dikkat çekerken. Chanel Iman da giydiği Monique Lhuillier elbisesiyle gecenin şıklarındandı. Anne V ise farklı bir seçim yaparak, Jonathan Simkhai imzalı şortu ile dikkat ceken isimlerden oldu. Cannes 2014’un yildizi Blake Lively ise bu sefer daha sade Michael Kors’dan altin rengi mini bir elbise tercih etmişti.


  No comments:

  Post a Comment