Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Wednesday, June 18, 2014

Dünya Kupası’nın Fanatik Kadın Taraftarları


Tuba Edman 
Turkisny.com
Dünya Kupası’nda Jennifer Lopez ile başlayan güzellik fırtınası tribünlerde esmeye devam ediyor.
Brezilya'nın Sao Paulo kentinde dünyaca ünlü şarkıcılar Jennifer Lopez, Pitbull ve Claudia Leitte’nin de sahne aldı görkemli bir törenle açılış yapan futbolun en büyük uluslararası organizasyonu FIFA Dünya Kupası, bol gollü maçları ile keyifli geçerken tribünlerde yerlerini alan fanatik kadın taraftarlar da güzellikleriyle büyülemeye devam ediyor.
Turnuvanın 84 yıllık tarihinde, 1950 yılının ardından ikinci kez Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Brezilya'da 32 ülkenin takımlarını desteklemek için statlara koşan; rengarenk makyajları, giysileri, dansları, tepkileri hatta frikikleri ile dikkat çeken bayan taraftar neredeyse maçlar kadar dünya medyasında da geniş yer buluyor. Tribünde güzellikler ile göz dolduran bayan taraftarlar ayrica “ Futbol bir erkek oyunudur ” mevcut anlayışını yıkmak için de ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.
Görünen o ki; 13 Temmuz da final günü gelip dünyanın dört bir yanından gelen futbolseverler evlerine de dağılsa, herkesin aklında en az kupanın yıldızları ve golleri kadar, tribünlerde boy gösteren fanatik bayan taraftarlar ve onların seksi görüntüleri de kalacak.
İşte 2014 Dünya Kupası’nın en fanatik kadın taraftarlarının görüntüleri…

No comments:

Post a Comment