Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Sunday, June 8, 2014

Göğüsler Fora


  Japon modacı Takayuki Fukuzawa’nin tasarladığı ve peek a boo adını verdiği bayan penyeleri moda dünyasında olay yaratmaya devam ediyor.
  Artık küçük göğüslü bayanlar, üzülmenize gerek yok. Ne silikon ne de destekli sütyenler olmadan hepiniz kolayca D-cup göğüslere sahip olabileceksiniz.
  Tokyo Nihon Üniversitesi mezununu olan Fukuzawa, mezun oluşunun ardından başka firmalar ile birkaç yıl tasarımcı olarak çalıştıktan sonra, “ekoD Works” adlı kendi şirketini kurdu. Simdi Japon modacı kendi markası için esprili ürünler tasarlıyor.
  Fukuzawa’nın bir çok denemeden sonra gölgeler yardımı ile mükemmel hale getirdiği yeni tasarım 'peek-a-boo penyeleri, özellikle düz göğüslü bayanlar başta olmak üzere, tüm kadınlara özgüven aşılamayı hedefliyor. Artık kimsenin silikonlara ihtiyacı olmayacak sloganı ile lanse edilen rengarenk baskı penyelerin ön tarafında açılan değişik şekillerdeki pencerelerle karşıdakilere adeta göğüsler açıktaymış izlenimi veriliyor. Bu seksi görüntü ile kadınlara biraz teşhir biraz da dekolte havası sağlanmış oluyor.
  Japonya'da piyasaya çıktığı ilk günden itibaren online satışlarında patlama yaşanan ve stokları çar çabuk tükenen penyelerin satış fiyatı 3,600 JPY yani yaklaşık 35 Dolar civarı. Su anda tüm stokları tükendiği için bulunamayan peek-a-boo “ göğüsleri gözetle” penyelerinin bu yılın en çok ses getiren trendi olacağına ise kesin gözle bakılıyor.
  No comments:

  Post a Comment