Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Saturday, June 28, 2014

Moda Ikonu Rihanna kapandı!


Harper’s Bazaar dergisinin Arabistan baskısına kapak olan Rihanna, muhafazakar pozlarıyla olay yarattı. Ama bu güzel yıldızın ilk tesettüre girişi değil, geçen sene de Rihanna, dünya turnesi kapsamında gittiği Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de cami ziyaretinde bulunmuş, baştan aşağı siyahlara büründüğü kıyafeti ile verdiği pozları instagram hesabında da paylaşmıştı.
Cesur tavırları, sansasyonel kıyafetleri ve her gün yeni bir olay ile magazin basının gündeminden düşmeyen seksi yıldız “ Arabistan’ın Rihannası “ başlığıyla anons edilen çekimlerde giyindiği tamamen kapalı kıyafetlerle soyunmada da ne kadar baştan çıkarıcı bir kadın olduğunu bir kez daha kanıtladı.
Çekimlerde baş örtüsü örten hem de peçe takan Rihanna için dünya basını “Barbadoslu güzellik, Müslüman geleneklerine göre yüzüne kafasından başlayan ve boynunu da kaplayan bir peçe taktı” ifadesini kullandı.
Harpers Bazaar’ın Temmuz – Ağustos sayısında yayınlanacak olan fotoğrafların bir kısmını dergi Facebook sayfasından anons etti . Yayınlanan fotoğraflar ise gerçekten bir kadının isterse sıfır dekolte ile de ne denli çekici olabileceğini kanıtlar nitelikte.
Gösterişli kıyafetlerle birbirinden seksi pozlar veren Rihanna'nın dergi çekimleri sırasında kamera arkasında yaşananlar da sosyal medyada paylaşıldı.


No comments:

Post a Comment