Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Thursday, September 25, 2014

Balmain İlkbahar - Yaz 2015 Kolleksiyonu Ve Kendall Jenner Fırtınası...
Tuba Edman - New York - 

Moda Haftalarının son durağı olan Paris’te şovlar, Balmain defilesi ile başladı. Balmain yine cesur, baştan çıkarıcı, kadınsı ve modern ilkbahar - yaz 2015 tasarımlar ile izleyenlerin başını döndürdü.

Önümüzdeki bahar Balmain kadınları son derece zarif, elegant ve kelimenin tek anlamı ile seksi. Markanın kreatif direktörü Olivier Rousteing, seksiliğin günümüzde modern görünmekle eşdeğer olduğunu ve seksiliği keşfetmenin de yanlış bir şey olmadığını dile getirirken, kendi jenerasyonunda bir çok seksi kadın olduğunu ve seksi görünümün günümüzde büyük bir güç olduğunu söylüyor.


Her bir parçası kusursuz oranlar, kesikler ve muhteşem bir terzilikle mimari yapıt gibi inşa edilen koleksiyonda, renk paleti oldukça keskin. Parlak sarı, kırmızı, eklektik mavinin tonları, siyah ve beyaz renk koleksiyonun ana renk kartelasını oluşturuyor.

Oldukça farklı kesiklerin kullanıldığı modellerde, transparan dama desenleri ve renk blokları adeta tüm koleksiyonu ele geçirmiş gibi. Ayrıca şeffaf, dokuma ve deri kumaşların kullanıldığı elbiseler, etekler ve yüksek belli pantolonlar kalın kemerlerle süslenmiş.

Koleksiyon yine ilginç kesimli bileğe kadar uzanan, topuklu gladyatör sandaletlerle eşleştirilmiş.


İşte bunlar muhteşem Balmain 2015 ilkbahar -yaz koleksiyonunun detayları, birde bu defilenin magazinsel yönü var tabi, olayın asıl can alıcı kısmı da burada zaten. Balmain defilesinde de bu seneki Moda Haftalarına damgasını vuran ​Kendall Jenner fırtınası esti desek yalan olmaz.

 Giyindiği süper transparan elbise ile muhteşem fiziğini gözler önüne seren Jenner, magazin basınında nerdeyse defilenin önüne geçti. Cesurca teşhir ettiği vücudu, kısa sürede verdiği kiloları ve tüm söylenenlere inat kendini en önden seyreden ablası Kim Kardashian ile Kanye West sayesinde Jenner, bugünde kendini magazin başlıklarının en tepesine taşımayı başardı.

Zaten her attığı adim olay haline gelen ​Kim Kardashian’in birde defileye gelişinde Ukraynali eski gazeteci ​Vitalii Sediuk tarafından saldırıya uğraması ile gündem yine Kardashian kardeşlere kaldı.

Ayrıca, Jenner ile ayni podyumu paylaşan 27 yaşındaki ünlü model Rosie Huntington-Whiteley’da Balmain koleksiyonu kırmızı tulumu ile herkesi kendisine hayran bıraktı.
Geniş paçalı yüksek belli monokrom pantolonu, geniş siyah rugan kemeri ve 80’lerden esintiler taşıyan  bluzu ile tekrar podyuma çıkan Whiteley yine izleyicilerden tam not aldı.İşte Muhteşem Balmain 2015 ilkbahar -yaz koleksiyonundan sizin için seçtiklerimiz.No comments:

Post a Comment