Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Thursday, September 25, 2014

Kim Kardashian Paris'te Saldırıya Uğradı..

Tuba Edman- Turkisny


Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Balmain defilesinde podyuma çıkacak olan kardeş Kendall Jenner’ i izlemeye gelen Kim Kardashian, yüzlerce gazetecinin arasında, arabadan inip hayranlarını selamlarken saldırıya uğradı.
Saldıran kişinin daha önce kırmızı halıda çok sayıda ünlüye de bu tarz saldırı girişimlerinde bulunan eski Ukraynalı Televizyoncu Vitalii Sediuk'un olduğu açıklandı. Sediuk geçtiğimiz Mayıs ayında 'Maleficent' filmi için Hollywood'daki El Capitan Salonu'nda düzenlenen galada aniden kalabalıktan sıyrılarak 50 yaşındaki aktör Brad Pitt’in suratına da yumruk atmıştı.
Ama bu sefer durum biraz farklı gelişmiş. Kalabalık topluluk içerisinden fırlayan Sediuk, Kardashian’a sarılmaya çalışırken korumalar tarafından anında etkisiz hale getirilmiş. Bu sırada kalabalık ve oluşan panik nedeni ile ünlü model dengesini yitirmiş ve yere yuvarlanmaktan son anda kurtulmuş. Yanında annesi Kris Jenner ve esi Kanye West’te bulunan Kardashian’in yaşadığı şaşkınlıktan çabuk kurtulduğu yine de sinirden titreyerek saldırganın üzerine yürüdüğü öğrenildi. Daha sonra olay çokta büyümeden bastırılmış ve Kardashian ailesi defilenin düzenlendiği salona alinmiş.
Bu olaydan ötürü para cezasına çarptırılması beklenen Sediuk daha önce Cannes'da America Ferrera’nın elbisesinin altına kafasını sokmuş, Grammys ödüllürinde olay çıkartmış, Leonardo DiCaprio'yu zorla kucaklamış ve Will Smith'i de öpmeye kalkmıştı!

No comments:

Post a Comment