Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Wednesday, October 22, 2014

Hollywood'un Ünlü İsimleri Bir Bir Estetik Kurbanı Oluyor


Tuba Edman - New York

Bridget Jones'un Günlüğü serisiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan ABD ’li oyuncu Renee Zellweger, geçtiğimiz günlerde katıldığı “Elle Women in Hollywood” Ödülleri gecesinde son haliyle görenleri şaşkına çevirmişti.
Dolgun yanakları, balık etli vücudu ve kısa sarı saçlarıyla 2000'li yılların fenomen aktrislerinden olan 45 yaşındaki Renee Zellweger, estetik söylentilerini asla kabul etmese de, çizgisiz alnı, farklı görünen kaşları ve incelmiş yüzü onun bir seri estetik operasyon geçirdiğinin kanıtı gibi. Otoriteler Zellweger’in göz kapaklarını kaldırtmış olabileceğini, çünkü kaşlarıyla gözleri arasındaki mesafenin farklılaşmış olduğunu söylüyor. Ve algınındaki kırışıkların kaybolması da botoksun etkisi olarak gösteriliyor.
Gençliğin ve güzelliğin son derece önemli olduğu günümüzde, insanların gençliklerini ve güzelliklerini korumak ya da geri kazanabilmek uğruna sıklıkla bıçak altına yatmaya başladıkları bir gerçek.
Fakat bu uğurda büyük acılar yaşamaya ve servet harcamaya hazır insanlar maalesef her zaman istedikleri derecede başarılı bir sonuçla karşılaşamayabiliyor ya da bunu bağımlılığa dönüştürüp olmayacak işlere kalkışabiliyor.
Bu durum daha fazla bir zamanlar güzellikleriyle konuşulan ve gözden düşmemek uğruna genç kalmak için çaba sarf eden ünlülerin başına geliyor. Aslında Hollywood’da neredeyse neşter altına yatmayan ünlü yok gibi. Ama bazıları var ki, estetikleri güzel olma çabalarını karşılamadı gibi aksine sonuç çok daha vahim görüntülere neden oluyor.
Renee Zellweger’in bu son hali, dünya medyasında estetikle ilgili haberleri yeniden alevlendirirken, bizde size estetikli Hollywood ve Türk ünlüleri yeniden hatırlatalım yorumu da size bırakalım dedik.No comments:

Post a Comment