Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Wednesday, October 1, 2014

​İşte 5 Milyon Dolarlık Fotoğraflar

Tuba Edman- New York 

George Clooney ve Amal Alamuddin'in İtalya'nın Venedik kentinde duzenlenen düğün  toreninden fotoğraflar People ve Hello dergisinde  nihayet yayınlandı. 


Düğün için alınan önlemler İtalya'daki magazin basınını isyan ettirirken, George Clooney ve Amal Alamuddin, düğün fotoğraflarını 5 milyon dolara Hello ve People dergilerine sattı.

Çiftin fotoğraflardan elde ettigi geliri insan hakları için çalışan kurumlara bağışlanacagi bildirildi.


Büyük bir gizlilik kalkanı ardında İtalya'nın masalsı şehri Venedik'te görkemli bir törenle  dünya evine giren çiftin düğün fotoğraflarından kareler, Hello ve People dergileri tarafından yayımlandiktan sonra nihayet medyaya yansımaya basladi. Oyle gorunuyor ki, yaşayan en seksi erkeklerden biri olarak gosterilen George Clooney'nin düğünü gündemin ilk sıralarından daha uzun süre düşmeyecek ve bu fotograflarin devami geldikce magazin basinini daha cok mesgul edecek.


Tüm dünyanın gözlerini üzerine diktiği düğün töreninde 36 yaşındaki gelin, Oscar de la Renta tasarımı beyaz bir gelinlik giydi. Alamuddin, sade güzelliğini inci ve pırlanta taşlarla süsledi. İkinci evliliğini gerçekleştiren Clooney'nin smokini ise Giorgio Armani tarafından tasarlandı. Armani yakın arkadaşı Clooney'nin hayatının en önemli rolünü oynadığı düğün gecesinde, damatlığını tasarlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Clooney, smokinini eşi Emel'in hediye ettiği George kelimesinin Arapça yazılışından oluşan kol düğmeleri ile tamamladı. 30 farklı ülkeden misafirin ağırlandığı törene, Matt Damon ile eşi Luciana, Cindy Crawford ile eşi Rande Gerber, John Krasinski ve Emily Blunt, Vogue dergisinden Anna Wintour ve Bill Murray'in de aralarında olduğu 100 davetli katıldı. İngiliz magazin dergisi Hello'ya konuşan Clooney, evliliği hakkında "Bay ve Bayan Clooney olmak muhteşem" dedi. Gelinin annesi Baria Alamuddin ise herkesin bu birlikteliğin evlilikle bitmesi sebebiyle çok mutlu olduğunu söyledi. Düğün masraflarının toplamda 13 milyon doları bulduğu belirtilirken, Avrupa'nın en pahalı şehri Venedik'teki Büyük Kanal'da yer alan 7 yıldızlı Aman Hotel'deki tüm odaları davetliler için rezerve eden çift, tekneler, misafir hediyeleri, lüks eğlenceler ve dev bir ziyafet sebebiyle toplamda bir servet harcadı.No comments:

Post a Comment