Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Tuesday, November 25, 2014

Tuba Büyüküstün, Emmy’de ödülü Hollandalı oyuncu Bianca Krijgsman’a kaptırdıTuba Edman - New York
Tuba Büyüküstün, Emmy’de maalesef ödülü Hollandalı oyuncu Bianca Krijgsman’a kaptırdı ve New York’tan eli boş döndü.

Dün 42.si New York Hilton Hotel’de düzenlenen ve Televizyon dünyasının Oscar'ları kabul edilen Emmy Ödülleri'nin En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde, Olivia Colman (İngiltere), Romina Gaetani (Arjantin) ve Bianca Krijgsman (Hollanda) ile yarışan Tuba Büyüküstün, maalesef ödülü Hollandalı oyuncu Bianca Krijgsman’a kaptırdı ve Emmy'den eli boş döndü.
Türk ekran tarihinde Emmy Uluslararası Televizyon Ödülleri'nde yarışan ilk Türk oyuncu olan ve ödüle “20 Dakika” dizisindeki performansı ile aday gösterilen Tuba Büyüküstün New York’taki törene eşi Onur Saylak ve menajeri Yasemin Kutluca ile katıldı.
Güzelliği ve siyah transparan işlemeli elbise ile büyük beğeni toplayan Tuba Büyüküstün, Akademi üyeleri, medya yöneticileri, yapımcı ve yönetmenlerin katıldığı davetin ardından uluslararası basın mensupları tarafından soru yağmuruna tutuldu. Yetkililer, Büyüküstün'e gösterilen ilgi nedeniyle şaşkınlık yaşarken; yabancı internet siteleri oyuncu için "Sadece Ortadoğu'nun değil tüm dünyanın yıldızı olmaya aday" yazdı.
Tuba Edman

No comments:

Post a Comment