Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Sunday, May 11, 2014

Karolina Kurkova Transparan Gelinligi ile Yürekleri Hoplattı


  Tuba Edman - New York
  İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenen, 2015 gelinlik modellerinin tanıtıldığı “Barcelona Bridal Week” oldukça renkli görüntülere sahne oldu.
  Moda Haftasının son gününde, Elie Saab’ın da tasarımlarını yaptığı ve 50. yıldönümünü kutlayan Pronovias defilesi için podyuma çıkan Çek model Karolina Kurkova, giyindiği tül üzerine yaprak dantellerle işlenmiş bacaklarını ve omuzlarını tamamen açıkta bırakan seksi transparan gelinliği ile nefesleri kesti.
  Gelinlik modasında her zaman ilk sözü söyleyen ve son noktayı koyan, Barcelona, New York ve Paris başta olmak üzere 90 ülkede 193 mağazaya sahip olan gelinlik markası Pronovias’in, 2015 gelinlik modelleri, kelimenin tek anlamı ile enfes. Fransız dantelleri, mikado ipekler, saten, brokar ve krep gibi kumaşlarla hazırlanmış, Hollywood’un 40’li yıllarından ve seksi iç çamaşırlarından esintiler taşıyan modellerde, özellikle tül üzerine, hassas isçilikle uygulanan nakışlarla, çıplak tende dövme yapılmış etkisi yaratılmak istenmiş.
  6 -9 Mayıs arasında Barcelona’da düzenlenen 2015 gelinliklerinin görücüye çıktığı Gelinlik Moda Haftasına katılan ve dünyadaki gelinlik trendine yön veren Pronovias dışındaki diğer firmalarsa şöyle :
  Jesús Peiró, Victorio & Lucchino, Yolan Cris, Inmaculada Garcia
  Isabel Zapardiez, Cymbeline, Hannibal Laguna, Patricia Avendaño
  Juana Martín, Miquel Suay, Cabotine
  Pronovias

  Rosa Clará











  YolanCris

  Marco&María
  Jesús Peiró

  Victorio & Lucchino

  Isabel Zapardiez

  Inmaculada Garcia



  Cymbeline