Giriş Yapan Ziyaretçi Sayısı

Sunday, May 18, 2014

Michael Jackson hologramı 2014 Billboard Müzik Ödüllerine damga vurdu

  Tuba Edman-  New York


  Michael Jackson, ölümünden 5 yıl sonra Billboard Müzik Ödülleri Töreni’nde olağan üstü gerçekçi hologramı ile sahnede yeniden dirildi.
  Billboard Müzik Ödülleri Töreni’nde ölümünden sonra çıkan yeni albümü Xscape icin ilk performansını sergiliyen Jackson ölümsüzlüğünü bir kez daha ispatlarken herkese olağan üstü anlar yaşattı.
  MJ harfleri ile süslenmiş leopar desenli bir tahtın yer aldığı sahnede Slave To The Rhythm’i seslendiren Jackson’a birkaç dansçının da eşlik ettiği olağan üstü görsel şölende, Jackson’ı altın rengi ceketi ve kırmızı pantolonu ile alevler içinde 3D görüntüsüyle nerede ise gerçeğinden ayrılmayacak şekilde görenler göz yaşlarına hakim olamazken, kendi ile özdeşleşmiş "moonwalking "dansını da yapan Michael Jackson performans sonunda büyük yıldızlarla dolu izleyici kitlesi tarafından ayakta alkışladı.
  Aslında yayınlanıp yayınlanmayacağı günlerdir büyük tartışma yaratan ve mahkemeye taşınan hologram gösterisinde son kararı cuma günü Nevada Federal Mahkeme’si verdi ve tüm dünya bu muhteşem gösteriye tanık oldu.


  HAPPY SUNDAY Everyone! May you have a Wonderful Sunday!